Blog

Urban Armor Gear iPhone 5 obaly

2013-02-07 16:38:47 - gabor

iPhone 5 je mobilné komunikačné zariadenie, ktoré sa vďaka svojím schopnostiam a spoľahlivosti osvedčilo aj v americkej a britskej armáde a vnútorných agentúrach. Prirodzene pri používaní v mimoriadnych podmienkach si vyžaduje aj mimoriadnu ochranu.

Pre tieto účely zvýšenej ochrany boli vyvinuté Urban Armor Gear iPhone 5 obaly, ktoré poskytujú nie len masívnu ochranu v každom smere, ale dajú sa upevniť aj na popruh.  Tento druh iPhone 5 obalu chráni aj prednú stranu telefónu pred prachom a nepriaznivými poveternostnými podmienkami.  Objavil sa na trhu takmer súbežne s dostupnosťou najnovšieho modelu Apple iPhone 5.

 UAG iPhone 5 obal nie je vyslovene estetický a svoju cieľovú skupinu neosloví svojou eleganciou a vzhľadom , avšak masívne prevedenie a  odolnosť je presne to, čo konkrétna cieľová skupina, ktorú tento model určite osloví, vyhľadáva. Faktom je, že by sa tento model iPhone 5 obalu uchytil aj u armády, zaručene by zodpovedal  aj vysokým štandardom požadovaným armádou.  Toto môže byť veľmi prospešnou a dôležitou referenciou napríklad pre ľudí pracujúcich v stavebnom priemysle, alebo tiež pre využitie v mnohých rôznych oblastiach služieb poskytovaných v exteriéri, alebo pri extrémnych outdoorových aktivitách, napríklad pre terénnych cyklistov, alebo všetkých dobrodružstva chtivých ľudí, ktorí by radi používali svoje zariadenie aj počas svojich aktivít a radi by popri nich svoje obľúbené zariadenie ochránili.

 


UAG iPhone 5 obal  vďaka svojmu prevedeniu, patentovanému nárazuvzdornému skeletu a mäkkej vnútornej výstuži dokonale chráni zariadenie pred poškodzujúcimi vibráciami. Prednú stranu, diplej chráni pred poškodením fólia, ktorá je štandardnou súčasťou balenia. Dostatočne veľké otvory na porty a tlačidlá umožňujú komfortné pripojenie a jednoduchý prístup k ovládacím prvkom zariadenia.

 


Tieto iPhone 5 obaly boli testované výlučne externými spoločnosťami, ktoré potvrdili ich vysoko účinné ochranné schopnosti, Na základe výsledkov týchto testov sa dá potvrdiť, že tieto iPhone 5 obaly spĺňajú požiadavky a zodpovedajú normám.

 

 

UAG iPhone 5 obal na seba púta pozornosť nie len vďaka veľmi rýchlemu objaveniu sa na trhu, ale aj svojimi rôznymi farebnými prevedeniami. Produkt je dostupný v piatich rôznych prevedeniach. A to: UAG Aviator, UAG Navigator, UAG Outland, UAG Scout, UAG Valkyrie, všetky v dostupných cenách.

 


« späť